Biz Kimiz

1986 yılında Elektrik Mühendisi Azmi Eroğlu tarafından EROĞLU Elektrik adı altında Mersin’de ticari hayatına başlayan firmamız, bugüne kadar birçok projede; konut, otel, hastane, iş merkezi vb. yapıların elektrik taahhüt işlerini başarı ile tamamlamış, 30 yılı aşkın deneyimiyle sektörün aranılan markası haline gelmiştir.

Asansör sektöründe de faaliyet gösteren firmamız, ERG markası altında asansör hizmetleri de sunmaktadır. Birçok projede iki bölüm birbiriyle uyum içerisinde koordineli olarak çalışmakta ve daha verimli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Firmamız her iki alanda da sektörün öncü ve söz sahibi kuruluşları arasındadır.

Vizyonumuz

Dünyadaki ve sektördeki yeni teknolojilerden yararlanarak sunacağımız ürün ve hizmetlerde önce can güvenliği ilkesiyle kalitede sürekliliği sağlamak, konusunda uzman mühendis ve teknik kadromuzla söz sahibi bir marka olarak sektöre katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

İdari kadro olarak bir aile şirketi konumunda olan firmamızda tüm çalışanlarımız bu ailenin değişmez birer parçasıdır. Hamlelerimizi “ben” olarak değil “biz” olarak yaparız. Firmamız; personelinden müşterisine, imalatçısında tedarikçisine, birlikte çalıştığı herkesin yaşamına bir artı değer katmayı kendisine ilke edinmiştir.

Çözüm Ortaklarımız

Viko
Siemens
Schneider
Audio Akıllı Ev Sistemleri
na•de elektrinik
Philips
Osmar
Oktay
Mas
Makel
Legrand
Jupiter
Hes Kablo
Eser Kablo
Borsan